حریم خصوصی


- برای دریافت برخی خدمات مانند خرید از سایت ساختمان شیمی نیاز به اطلاعات کاربران برای شناسایی، پردازش، صدور فاکتور و موارد مشابه است.


- اطلاعات آدرس، تلفن، ایمیل (آدرس الکترونیک) برای ارتباط و همچنین بنا به درخواست مشتری برای دریافت فاکتور، کد ملی برای اشخاص حقیقی و شناسه ملی، کد اقتصادی، آدرس رسمی و.. برای اشخاص حقوقی دریافت می شود. لازم به ذکر است در صورت درخواست مشتری گواهی ارزش افزوده به همراه فاکتور ارائه می شود.


- تمامی مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق ایمیل و یا تلفن هایی است که کاربران در سایت شرکت و موقع ثبت نام درج نموده که به منزله تائید صحت اطلاعات توسط مشتری است، صورت می گیرد.


- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، از کاربر درخواست می شود.همچنین برای ارائه خدمات بهتر و اطلاع رسانی موارد مورد علاقه مشتریان از طریق ایمیل و یا پیامک برای ایشان ارسال می گردد که در صورت عدم تمایل مشتری به دریافت پیام ها می تواند دریافت آن را لغو کند.


- برای رعایت قوانین و شئونات و جلوگیری از پخش مصادیق محتوی مجرمانه، ساختمان شیمی در صورت نیاز حق ویرایش نظرهای ارسالی کاربران را دارد و در صورت لزوم می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.


- کاربران مسئول حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی خود از جمله نام کاربری و کلیمه عبور برای جلوگیری از سوء استفاده دیگران بوده و بروز مشکلاتی از این قبیل به عهده مشتری است و کاربر حق هرگونه ادعا علیه ساختمان شیمی را ندارد. 


- ساختمان شیمی اطلاعات شخصی کاربران را محرمانه نگه داشته و آن را در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار نمی دهد، البته در صورتی که بنا به حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف به ارائه اطلاعات به مراجع ذی‌صلاح باشد، هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برعهده ساختمان شیمی نبوده و کاربران با اعلام پذیرفتن  شرایط سایت و اعلام رضایت خوددر استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.


- در این سایت همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می شود، اما با استفاده از روش های مناسب سعی در حفظ اطلاعات کاربران و جلوگیری از دسترسی غیر قانونی به آن است. بدیهی است اشخاص متخلف مسئول هرگونه سوء استفاده بوده و ساختمان شیمی حق پیگیری و اعتراض از طریق مراجع قانونی را برای خود محفوظ می دارد.


- سایت ساختمان شیمی با ایجاد یک پل ارتباطی از خط تولید به مصرف کنندگان محترم  تلاش در برقراری امکان خرید مطمئن و و راحت برای مشتریان خود را دارد و از پیشنهادات شما برای ارتقاء در ارائه این خدمات استقبال میکند.